Stebuklingas žinių perliukas​

INDIVIDUALI PERSONIFIKUOTA CHARIZMOS KONCEPCIJA KIEKVIENAI DALYVEI

Kaip patikti pačiai sau, kaip patikti aplinkiniams, kaip pasinaudoti savo patrauklumu merkantiliniais tikslais karjeros, darbo, verslo, asmeninio gyvenimo ir kt. srityse?
Gaukite savo personifikuotą charizmos eskizą ir naudokitės juo!

KURSAS SKIRTAS

KURSO TIKSLAI

PROGRAMA

LEKTORĖ APIE TEMĄ

„Kiekviena moteris, nesvarbu, kiek jai metų, nesvarbu, ar gamta ją apdovanojo grožiu, ar ne, kad ir kokį statusą ji užimtų, kiekviena moteris gali ir turi išmokti susikurti savo individualią charizmą,  tam, kad: 1. patiktų pati sau, 2. patiktų aplinkiniams, 3. pasinaudotų savo patrauklumu merkantiliniais tikslais karjeros, darbo, verslo, asmeninio gyvenimo ir kt. srityse.”
– Nelli Orlovskaja –

KURSO NAUDA

INFORMACIJA APIE SUSITIKIMĄ

ATSILIEPIMAI

Dovilė

"Per seminarą užsifiksavo Nelli mintis, t.y. pats faktas, kad charizma yra sukuriamas dalykas. Visada maniau, kad ji yra Dievo loterijos laimėtojų privilegija. Ir kad arba ją turi arba ne. Išgirsti komentarai apie mane man suteikė daugiau pasitikėjimo savimi ir įjungė mano charizmos kerus. Net nenutuokiau pati kiek stipriai... iki vakar 🙂 Prisegtuke siunčiu žinutę, kokią man padavė gatvėje nepažįstamas vyras, parašytą ant lapelio, paskubomis nuplėšto nuo kažkokios sutarties... 🙂 Jo dėka prisiminiau Nelli mokymus ir realiai pajutau, suvokiau poveikį! Tai išties stipru! Ir suteikia sparnus!"

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ

Šio seminaro data yra atvira, t.y. data suderinama individualiai su užsiregistravusiomis dalyvėmis. Kviečiame registruotis dabar.

MOKĖTI UŽ SEMINARĄ

Sumokėti už seminarą galite dabar, o mes surinksime grupę ir suderinsime Jums ir kitoms dalyvėms tinkamą datą seminarui.

SEMINARAS

INDIVIDUALI PERSONIFIKUOTA CHARIZMOS KONCEPCIJA KIEKVIENAI DALYVEI​
665
50
€550,- +PVM
  • Vieta: internetu (ZOOM platforma)
  • Data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiomis dalyvėmis
  • 1 susitikimo trukmė: ±3-3.5 val.
  • 2-o ir 3-io praktinių įgūdžių lavinimo susitikimų trukmė: po 1,5-2 val.
  • Vertimas į lietuvių k.: įskaičiuotas