Stebuklingas žinių perliukas​

IEVA IR ADOMAS: ORGANIZMŲ IR INTELEKTŲ SKIRTUMAI. TINKAMAS SKIRTUMŲ PANAUDOJIMAS IEVOS SĖKMEI KARJEROJE BEI ASMENINEI LAIMEI

Ieškote pusiausvyros santykiuose su vyrais, norite efektyviau dirbti bei sąveikauti su pavaldiniais darbe, sustiprinti savo sveikatą ir imunitetą?
Susipažinkite su mažai žinomais moksliniais faktais apie moterų ir vyrų organizmus, jų struktūrą bei skirtumus, ir kaip jais pasinaudoti!

KURSAS SKIRTAS

KURSO TIKSLAI

PROGRAMA

LEKTORĖ APIE TEMĄ

“Šiame susitikime moterys sužinos mažai žinomus mokslinius faktus apie moterų ir vyrų organizmus, jų struktūrą bei skirtumus. Šios žinios padės suvokti moterims jų vaidmenį gamtoje ir padės rasti pusiausvyrą santykiuose su vyrais, o taip pat padės efektyviau dirbti darbe bei sąveikauti su pavaldiniais. Pasinaudojusios šiomis žiniomis, moterys galės sustiprinti savo ir savo mylimo vyro imunitetą ir sveikatą.”
– Nelli Orlovskaja –

KURSO NAUDA

INFORMACIJA APIE SEMINARĄ

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ

Šio seminaro data yra atvira, t.y. data suderinama individualiai su užsiregistravusiomis dalyvėmis. Kviečiame registruotis dabar.

MOKĖTI UŽ SEMINARĄ

Sumokėti už seminarą galite dabar, o mes surinksime grupę ir suderinsime Jums ir kitoms dalyvėms tinkamą datą seminarui.

SEMINARAS

IEVA IR ADOMAS: ORGANIZMŲ IR INTELEKTŲ SKIRTUMAI. TINKAMAS SKIRTUMŲ PANAUDOJIMAS IEVOS SĖKMEI KARJEROJE BEI ASMENINEI LAIMEI​
568
70
€470,- +PVM
  • Vieta: internetu (ZOOM platforma)
  • Data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiomis dalyvėmis
  • 1 susitikimo trukmė: ±3-3.5 val.
  • 2-o ir 3-io praktinių įgūdžių lavinimo susitikimų trukmė: po 1,5-2 val.
  • Vertimas į lietuvių k.: įskaičiuotas.