Stebuklingas žinių perliukas​

GENIALI MAMA

Kaip padaryti taip, kad vaikas pats norėtų gerai mokytis, kad pats norėtų padėti mamai ir tėčiui, kad pats norėtų būti geresniu, labiau organizuotu?
Sužinokite metodikas, kaip vaikas tampa motyvuotu ir daro savarankiškai pats!

KURSAS SKIRTAS

KURSO TIKSLAI

PROGRAMA

LEKTORĖ APIE TEMĄ

„Kaip padaryti taip, kad vaikas pats norėtų gerai mokytis, kad pats norėtų padėti mamai ir tėčiui, kad pats norėtų būti geresniu, labiau organizuotu? Kaip tai padaryti nediktuojant ir neverčiant vaiko, bet kad pats vaikas turėtų motyvacijos ką nors padaryti savarankiškai? Tai – įmanoma ir aš pasidalysiu šiomis metodikomis seminare“.
– Nelli Orlovskaja –

KURSO NAUDA

INFORMACIJA APIE SEMINARĄ

ATSILIEPIMAI

Labai patiko Nelli Orlovskaja seminaras “Geniali mama”! Manau ir matau, kad yra naudinga gauti reguliarias tokių seminarų “injekcijas”, kadangi kai užsisuku savam rate, pamirštu, kaip elgtis rezultatyviai. Labai patiko, kai pasakojo apie Japonijos vakų auklėjimo pavyzdį. Taip pat bus įdomu gauti konkrečias situacijas, kaip išeiti iš konfliktų. Jau laukiu kito susitikimo su Nelli!
Kristina
(3 vaikų mama)

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ

Šio seminaro data yra atvira, t.y. data suderinama individualiai su užsiregistravusiomis dalyvėmis. Kviečiame registruotis dabar.

MOKĖTI UŽ SEMINARĄ

Sumokėti už seminarą galite dabar, o mes surinksime grupę ir suderinsime Jums ir kitoms dalyvėms tinkamą datą seminarui.

SEMINARAS

GENIALI MAMA
520
30
€430,- +PVM.
  • Vieta: internetu (ZOOM platforma)
  • Data ir laikas: derinama individualiai su užsiregistravusiomis dalyvėmis
  • 1 susitikimo trukmė: ±3-3.5 val.
  • 2-o ir 3-io praktinių įgūdžių lavinimo susitikimų trukmė: po 1,5-2 val.
  • Vertimas į lietuvių k.: įskaičiuotas.